הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

אנו בדיאז משקיעים מאמצים ומשאבים על מנת לספק שירות שיווני ונגיש לכלל לקוחותינו.

כפי שמצוין במאמר מדיניות ההנחות באתר, אנו מגלים רגישות גם בתמחור המוצרים למקרים בהם מדובר בלקוחות עם צרכים מיוחדים.

האתר שלנו הוא אתר נגיש בהתאם לתקנות הנגישות (בתקן הישראלי 5568) – תוסף הנגישות מופיע בכל מקום באתר ומאפשר: שינוי גודל הטקסט, שינוי הצבעים לגווני אפור, שינוי הניגודיות, הבהרת הרקע, שינוי הפונט והדגשת קישורים.

ככל שיכולנו לבדוק, מצאנו שהתוסף תקין בכל הדפדפדנים הנפוצים: Chrome, Edge, Firefox.

בית העסק שלנו ממוקם ברחוב לזרוב 25, בראשון לציון, נמצא בצמוד לקניון הזהב המציע מקומות חניה רבים בחינם, כולל חניית נכים, 24/7. בכתובת שלנו יש חניון שבו מתאפשרת חניה ללקוחותינו – אנו פותחים את מחסום החניה בהתאם לשיחת טלפון מהלקוח. מחוץ לבניין השתדלנו לתלות מספר רב של שלטים, כולל שלט זוהר גדול על הבניין, על מנת להקל על ההתמצאות וההכוונה. מהחניון יש כניסה ללובי הבניין במפלס מישורי. בלובי הבניין יש מעלית שמובילה לקומה 3 שם ממוקמים המשרדים, חדר התצוגה והחנות של העסק. השירות, הכולל גביית תשלום ומתן מסמכים, ניתן על ידי המוכרים שלא בהכרח נמצאים מאחורי דלפקים. יש אזור המתנה עם כורסה ומתקן מים מינרלים. במקום קיימים שירותים שלא מוגדרים כשירותי נכים, אך בנויים בצורה המאפשרת שימוש גם לאנשים מסוימים עם מוגבלות ובנוסף יש שירותי נכים בקניון הזהב הצמוד לעסק. במקום קיים עזר מסוג “לולאת השראה”.

ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או בווסאפ במספר 03-9611776 וניתן לשלוח פקס במספר 03-9510879.

ניתן לשלוח מייל לכתוב [email protected] ו [email protected] וכן ניתן לשלוח פניה דרך האתר כפי שמופיע בתחתית העמוד הזה.

על אף מאמצינו לספק שירות נגיש ושיוויוני, לכל משתמש באתר שמוצא קושי בהפעלתו או ברצונו להעלות הצעה לשיפור יכול לעשות זאת על ידי יצירת קשר עם רכזת הנגישות נורית בטלפון של החנות 03-9611776 או במייל [email protected].

מעוניינים לשמוע עוד?